|  | 

Biżuteria

Zakupowe szaleństwo

Zakupowe szaleństwo

Listopad to czas, w którym sprzedawcy rozpoczynają powoli przygotowywać się do nadchodzącego sezonu świątecznego i boomu na zakup przeróżnych prezentów i upominków, na które co roku konsumenci wydają niebagatelne sumy pieniędzy. Większość ludzi bowiem każdego roku wpada w świąteczny szał zakupów, chcąc podarować swoim najbliższym wyjątkowe prezenty, a duże koncerny i centra handlowe tylko na to czekają.

Ogłaszając wyprzedaże czy zniżki na wybrane towary zyskują ogromne ilości nowych klientów, którzy bez opamiętania zostawiają u nich swoje ciężko zarobione pieniądze. Niezwykle łatwo jest bowiem zatracić się w gąszczu ofert, które czekają na nas na każdym kroku i zacząć kupować kompletnie nie potrzebne rzeczy i obdarowywać nimi swoich krewnych. Aby uniknąć takich sytuacji i podarować bliskim coś naprawdę wartościowego wystarczy przeprowadzić z nimi krótką rozmowę czy delikatnie podpytać o to czego potrzebują. Nie trzeba wtedy wydawać nawet ogromnych sum pieniędzy, wystarczy pomyśleć, bowiem jeżeli ktoś uwielbia na przykład fotografię, czy posiada ogromną ilość zdjęć nie trzeba biec i kupować najdroższego sprzętu fotograficznego. Własnoręcznie wykonana fotoksiążka czy inny album na zdjęcia z pewnością przysporzy więcej radości i pożytku niż przereklamowane sprzęty z markowych sklepów. Jeżeli bowiem dodamy coś od siebie nawet do najmniejszego upominku staje się on bardziej wartościowy niż wszystkie prezenty świata, bowiem symbolizuje nasze zaangażowanie, oddanie czy przyjaźń.

Warto przed nadchodzącym sezonem zakupowym zastanowić się czy faktycznie to co chcemy kupić przysporzy wystarczającej radości naszym bliskim i czy nie warto poświęcić trochę czasu i pracy na stworzenie czegoś naprawdę niepowtarzalnego i wyjątkowego, bez konieczności wydawania góry pieniędzy.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

zakupowe-szalenstwo

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Słodki cukierek chanel

    Słodki cukierek chanel

    Kolekcja hc Chanel ss2010 od razu przywiodła mi na myśl obrazy impresjonistycznych malarzy. Wszystko mieni się tu milionami odcieni, kusi delikatnością. Pastelowe barwy zamknięto w formy a to niepoprawnie infantylne, a to zmysłowe i tajemnicze. „…ta sztuka osobista, otulona mgłą, cała w wyznaniach i szeptach; ta koncepcja ludzkiej formy mieszającej się z atmosferą…” – w

  • Grzeszna przyjemność sesyjna

    Grzeszna przyjemność sesyjna

    Grzeszna przyjemność sesyjna Wiecie co najbardziej lubię robić w trakcie przygotowań do sesji, tak pomiędzy czytaniem o związku proletariuszy z kaszkietami a przeglądaniem zdjęć z pokazu mody Ewenków? Oglądać modowe teledyski. To taka grzeszna przyjemność. Czuję, że nie powinnam tego robić (nauka, nauka i jeszcze raz nauka – moje motto na najbliższe tygodnie), ale powtarzam