|  | 

Blog

Skandia produkty

skandia-produkty-7Skandia oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne ubezpieczenia, które są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli poszukują Państwo porządnego ubezpieczenia na życie, ale niestety od dłuższego już czasu nie możecie znaleźć niczego ciekawego w przystępnej cenie, to jak najszybciej powinniście sprawdzić najnowsze Skandia produkty ubezpieczeniowe.

W pierwszej kolejności należy sprawdzić co ma wam do zaoferowania nowoczesne ubezpieczenie Skandia Życie+. Jest to najlepsze ubezpieczenie nie tylko dla Nas, ale również dla naszych bliskich przed takimi zdarzeniami losowymi jak np.: rekompensata utraconych dochodów, czy też zapewnienie finansowe bliskich nam osób. Największą zaletą Skandia Życie+ jest bardzo elastyczny okres trwania ubezpieczenia oraz niskie składki dzienne wynoszące 2,60 zł.

Skandia Życie+ to tak naprawdę profesjonalne ubezpieczenie 3 w 1. W skład tego produktu wchodzi klasyczne ubezpieczenie w przypadku nagłej śmierci, ubezpieczenie od śmiertelnej choroby oraz ubezpieczenie w przypadku trwałego inwalidztwa.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

skandia-produkty

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Giełda bankowa

    Giełda bankowa Nie każdy z nas będzie się na tym wszystkim znał. Nie każdy będzie miał takie same opcje. Giełda bankowa to nieznany temat dla wielu osób. Jednak czasem trzeba się nad tym zastanowić, jeśli mamy kredyt bądź coś w tym stylu. Będzie dotyczyło to np. niedawnej afery z frankiem szwajcarskim. To właśnie giełda bankowa

  • Internetowe serwisy finansowe

    Internetowe serwisy finansowe Bardzo łatwo można się zgubić w świecie dzisiejszych finansów. Ustawodawca, co raz wprowadza nowe uregulowania dotyczące prawa podatkowego, bankowego i innych dziedzin związanych bezpośrednio z naszymi finansami. Z myślą o takich zagubionych osobach, które nie do końca potrafią odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów prawnych powstają internetowe portale finansowe poświęcone tematyce szeroko