|  | 

Hobby i Rozrywka

Darmowe gry

Płatne gry nie są jedynymi, jakie można znaleźć w internecie. Istnieje alternatywa, a są nią legalne (!) darmowe gry.

W sklepach z grami widać na wystawach wiele tytułów. Nie wszystkie jednak można mieć, a w coś trzeba grać. Na szczęście istnieją nie tylko tytuły komercyjne (płatne), ale również legalne darmowe gry opierające się na licencjach freeware. Znaleźć te ostatnie można na stronach typu download. Trzeba tylko sprawdząc czy czy dana gra naprawdę jest freeware, czy jednak tylko demo.

Wśród bezpłatnych gier można znaleć interesujące perełki. Istnieje sporo zręcznościówek i platformówek, nieraz będących klonami gier z automatów. Bywają i takie gry, które naśladują gry ze starych komputerów. Ale są też bardziej nowoczesne rzeczy.

Wcale do rzadkości nie należą darmowe gry MMORPG i RPG (a nawet cRPG), nie tylko znanej Tibii oczywiście. Oprócz tego są darmowe wyścigi, bijatyki, gry strategiczne, na marginesie nie są też darmowe symulatory, zarówno lotnicze, jak i pojazdów naziemnych (czołgi i tym podobne), przygodówki.

Mało tego wszystkiego? Są też ogromne ilości innych gierek, na przykład gratisowe gry FPP, rozgrywki logiczne czy nawet szachy, reversi i gomoku i wiele, wiele innych. W zasadzie z każdego bardziej lub mniej popularnego gatunku.

Każdy zapalony gracz po odkryciu zasobów freewarowych gier będzie miał czym się zająć na długie godziny. A jeśli coś okaże się niewypałem, zawsze będzie można poszukać czego innego.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

darmowe-gry

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Wybór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w meblowaniu garderoby

    Wybór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w meblowaniu garderoby

    Jak urządzić garderobę? Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być wielka, by móc swobodnie magazynować tam stroje i zachować właściwy ład. Jednakowo dobrze możemy na nią poświęcić wnękę w ścianie w innym pomieszczeniu. W takim wypadku świetnie nadadzą się drzwi przesuwne, żeby oddzielić garderobę od pokoju. Jak urządzić wnętrze garderoby? Wnętrze garderoby zależy głównie od

  • Soul Reaver 2

    Soul Reaver 2

    Soul Reaver 2 Witajcie w programie Wieczór z wampirem! Dziś naszym gościem specjalnym będzie nikt inny, jak… wampir. Prawdziwy, z kłów i kości! Poznajcie Raziela (jeżeli jeszcze go nie znacie z Soul Reaver albo ze szwów na gardle). Godzina późna, goście niecierpliwie czekają na naszą gwiazdę… Wtem światła gasną. Pośród ciemności daje się zauważyć tylko