|  | 

Biżuteria

Ubrania patriotyczne

Ubrania patriotyczne
1 vote, 5.00 avg. rating (63% score)

Patriotyczne ubrania szyte na miarę

Ubrania patriotyczne

W dobie popularyzacji patriotyzmu i szerzenia świadomości historycznej, coraz częściej na ulicach miast i wsi zauważyć można młodych ludzi, którzy noszą koszulki czy bluzy z godłem Polski, znakiem Polski Walczącej czy innymi emblematami, kojarzącymi się z trudną historią naszego kraju.
Odzież patriotyczna jest bardzo dobrym pomysłem, pozwala uczcić pamięć tak wielu poległych rodaków, jak również niesie za sobą pewną wiedzę, szerzy świadomość dzieci i młodzieży, którzy niekoniecznie muszą wiedzieć czym była Armia Krajowa czy co symbolizuje znak Walczącej Polski. Patriotyczne ubrania szyte na miarę, koszulki i bluzy, to bardzo dobry sposób poprawiania znajomości naszej krwawej historii, wspieranie dorobku dziedzictwa kulturowego, poprzez kultywowanie pamięci o poległy, uczczenie ich ofiary w dniu codziennym, poprzez tak prosty gest jak założenie odzieży z pięknym nadrukiem, jest wspaniałym pomysłem.
Patriotyczne ubrania szyte na miarę coraz częściej doceniane są przez młodzież i dorosłych, robią coraz większą furorę na rynku odzieżowym.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

ubrania-patriotyczne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Słodki cukierek chanel

    Słodki cukierek chanel

    Kolekcja hc Chanel ss2010 od razu przywiodła mi na myśl obrazy impresjonistycznych malarzy. Wszystko mieni się tu milionami odcieni, kusi delikatnością. Pastelowe barwy zamknięto w formy a to niepoprawnie infantylne, a to zmysłowe i tajemnicze. „…ta sztuka osobista, otulona mgłą, cała w wyznaniach i szeptach; ta koncepcja ludzkiej formy mieszającej się z atmosferą…” – w

  • Grzeszna przyjemność sesyjna

    Grzeszna przyjemność sesyjna

    Grzeszna przyjemność sesyjna Wiecie co najbardziej lubię robić w trakcie przygotowań do sesji, tak pomiędzy czytaniem o związku proletariuszy z kaszkietami a przeglądaniem zdjęć z pokazu mody Ewenków? Oglądać modowe teledyski. To taka grzeszna przyjemność. Czuję, że nie powinnam tego robić (nauka, nauka i jeszcze raz nauka – moje motto na najbliższe tygodnie), ale powtarzam