|  | 

Hobby i Rozrywka

Squash Warszawa

Squash Warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Squash nie ma zbyt dobrej opinii wśród Polaków. Wysokie koszty wynajmowania sali do gry sprawiły, że stał się on synonimem snobistycznej rozrywki dla nowobogackich. Jak się ma ten stereotyp do rzeczywistości?

Otóż nijak. Squash jest naprawdę przystępną i dającą dużo zabawy dyscypliną sportu. Początkowo duże koszty były związane z małą liczbą miejsc do gry oraz niską popularnością sportu. Wraz ze zwiększającą się liczbą lokali, gdzie można pograć w squasha rośnie też konkurencja. Znacznie obniża to cenę wynajmu kortu i pozwala każdemu spróbować swoich sił. Squash Warszawa nie wymaga też specjalistycznych akcesoriów do gry. Wystarcza zwykła piłeczka palantowa i dwie rakiety tenisowe. Jeśli ktoś nie posiada ich w domu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu.

Squash zupełnie niezasłużenie pozyskał sobie złą renomę wśród Polaków. W rzeczywistości jest to zabawna gra, która pozwala spędzić miło czas i zadbać o zdrowie. Warto odrzucić stereotypy i przekonać się jak w rzeczywistości wygląda gra w squasha.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

squash-warszawa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Wybór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w meblowaniu garderoby

    Wybór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w meblowaniu garderoby

    Jak urządzić garderobę? Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być wielka, by móc swobodnie magazynować tam stroje i zachować właściwy ład. Jednakowo dobrze możemy na nią poświęcić wnękę w ścianie w innym pomieszczeniu. W takim wypadku świetnie nadadzą się drzwi przesuwne, żeby oddzielić garderobę od pokoju. Jak urządzić wnętrze garderoby? Wnętrze garderoby zależy głównie od

  • Soul Reaver 2

    Soul Reaver 2

    Soul Reaver 2 Witajcie w programie Wieczór z wampirem! Dziś naszym gościem specjalnym będzie nikt inny, jak… wampir. Prawdziwy, z kłów i kości! Poznajcie Raziela (jeżeli jeszcze go nie znacie z Soul Reaver albo ze szwów na gardle). Godzina późna, goście niecierpliwie czekają na naszą gwiazdę… Wtem światła gasną. Pośród ciemności daje się zauważyć tylko