|  | 

Modny dom

Ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ozdoby świąteczne

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Dlatego warto pomyśleć o udekorowaniu domu z tej okazji. W sklepach można przepierać w setkach jak nie tysiącach ozdób dopasowując ich kolory i rodzaje do wnętrza. A może w tym roku zamiast szaleć po sklepach, poszaleć trochę z nożyczkami w rękach i własnoręcznie przygotować przynajmniej część ozdób?

Ostatnio, dzięki mojej koleżance, odkryłam ekowiklinę, czyli papierowe rurki, dzięki którym można stworzyć niesamowite dekoracje na każdą porę roku i do każdego wnętrza. W internecie jest pełno filmików instruktażowych, więc bardzo łatwo opanować tę sztukę. Każdy może wykonać niepowtarzalne dekoracje.

Do wykonania ozdób można użyć niestandardowych rzeczy. Mam w domu poskręcane gałęzie (pamiątka po usuniętym drzewie z naszego ogródka). W zależności od pory roku wieszam na gałązkach różne rzeczy. Teraz powiesiłam na nich bombki.
Bez względu na to, czy dekoracje świąteczne będziemy robić sami, czy korzystać z gotowców, warto pamiętać, by wszystko pasowało do naszego wnętrza. Jeżeli mamy eleganckie wnętrza niezbyt dobrze będą tu wyglądały śmieszne kolorowe ozdoby. Kolory również powinny być do stosowane do ścian i mebli, by nie dostać oczopląsu.

Wiadomo, że najważniejszą ozdobą świąt jest choinka, ale magię można wprowadzić do każdego pomieszczenia dzięki bożonarodzeniowym ozdobom.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

ozdoby-swiateczne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Krzesło, dzięki któremu pokochasz pracę przy komputerze

    Krzesło, dzięki któremu pokochasz pracę przy komputerze

    Gdy przez wiele godzin dziennie pracujesz przed komputerem, pewnie nie raz odczuwasz ból pleców, dyskomfort w kręgach szyjnych i przyjmujesz nieprawidłową postawę ciała. Twoje krzesło pozostawia wiele do życzenia i nie ma nic wspólnego z ergonomią? Sprawdź najnowsze propozycje, które sprawią, że praca biurowa na nowo nabierze smaku. Krzesło do biurka musi być wygodne, dopasowane,

  • Idealne łóżko do sypialni

    Idealne łóżko do sypialni

    Tworzenie idealnej sypialni warto zacząć od wyboru łóżka. Chociaż na rynku jest wiele ciekawych propozycji, to jednak trudno znaleźć tę jedyną i wyjątkową. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, że należy sprecyzować najpierw, jaka wielkość i kształt łóżka nas interesują. Najmniejsze dostępne wymiary to 140×200, później mamy standardowe, wygodne łóżko w rozmiarze 160×200, a