|  | 

Bijou brigitte zegarki

Brubeck

Brubeck
2 votes, 5.00 avg. rating (58% score)

Wyruszając w góry warto zabrać ze sobą najważniejsze rzeczy. Nie możemy zapomnieć o plecaku, małym namiocie (w przypadku parodniowej wycieczki), śpiworze i o innych akcesoriach które niezbędne są podczas wyprawy w góry. Co jednak z pozostałą częścią wyposażenia?

Ubiór to dość kluczowa część każdej udanej wyprawy. Od rodzaju użytej odzieży, jej właściwości, ceny i producenta wybranej rzeczy oczywiście nie zależy ludzkie życie, lecz sam komfort fizyczny i psychiczny są już istotne dla wielu osób. Nikt nie lubi czuć się przepoconym lub zmoczonym przez większość trwania swojej wycieczki.

Jaką odzież w takim razie wybrać aby w pełni komfortowo móc spędzić swój wolny czas? Zaczynając od warstwy najbardziej przylegającej do ciała, wymienić możemy bieliznę termoaktywną. Co takiego jest w niej wartego uwagi? Przede wszystkim niezwykłe właściwości termiczne. Bielizna taka w zależności od jej grubości sprawi się bardzo dobrze podczas każdych warunków pogodowych i każdej panującej temperatury. W zimie bielizna o grubej gramaturze pozwoli nam na zapewnienie sobie dobrego komfortu termicznego w lecie natomiast cienka bielizna zapewni nam suchość ciała i wentylację.

W przypadku osób jeżdżących na rowerach w góry idealną propozycją jest rowerowa kolekcja firmy Brubeck. Tegoroczna kolekcja trafia właśnie do takich osób. Znajdziemy w niej nowe koszulki bez rękawków, istnieją natomiast osobne rękawy do założenia w razie zaistniałej sytuacji. Całkiem interesującą propozycją są ubiory typowo rowerowe ze wstawkami w miejscach styczności z siodełkiem, przez co rowerzysta odczuje niemal doskonały komfort podczas wielogodzinnych przejażdżek na rowerze.

Bieliznę Brubeck warto też nosić na co dzień, szczególnie w trakcie trwania chłodnych dni podczas których ważne jest zachowanie optymalnej temperatury ciała.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

brubeck

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Oczyszczanie twarzy a trądzik

    Oczyszczanie twarzy a trądzik

    Gdy na Twojej twarzy pojawia się trądzik jest kilka rzeczy, które możesz wówczas usłyszeć od innych: „nie jedz niezdrowej żywności”, „obniż poziom stresu”, „stosuje kremy na wypryski”, „bierz tetracyklinę” (antybiotyk). Wszystkie te pomysły są dobre, ale najważniejszą rzeczą jest po prostu zachowanie czystej skóry. Dbanie o czystość skóry nie spowoduje, że pozbędziesz się wszystkich wyprysków,

  • Krem na zmarszczki dopasowany do wieku

    Krem na zmarszczki dopasowany do wieku

    Masz dwadzieścia lat i zastanawiasz się czy już powinnaś zadbać o swoją cerę, by opóźnić proces starzenia się skóry? A może na twojej twarzy pojawiły się już pierwsze zmarszczki? Nieważne ile masz lat, ważne żeby jak najwcześniej zacząć stosować odpowiednie kremy, które sprawią, że dłużej będziesz wyglądać młodo. Czy kremy przeciwzmarszczkowe powinno dobierać się do