|  | 

Biżuteria

Biżuteria artystyczna

Biżuteria artystyczna
1 vote, 2.00 avg. rating (48% score)

Niebanalna biżuteria dla wszystkich

Wysokie obcasy, modne torebki, dopasowane ubrania… kobiety uwielbiają dobrze wyglądać. Ale każda doskonale wie, że diabeł tkwi w szczegółach. Jeden element garderoby może całkowicie zmienić nasz wygląd i sprawić, że będzie on unikatowy. Takim elementem jest biżuteria, która manipuluje tym, jaki wydźwięk ma reszta ubioru. Dobrze dobrana bransoleta ozdobi nadgarstek. Wiszące kolczyki przyciągną uwagę do eleganckiej linii szyi. Długi naszyjnik podkreśli dekolt, a delikatne pierścionki przystroją palce.
Kluczem do dobrego dodatku jest jego unikatowość, a biżuteria artystyczna z całą pewnością to obiecuje. Przy tworzeniu tych małych dzieł, artyści wykorzystują srebro, złoto i całą gamę kamieni ozdobnych takich jak bursztyn. Limitem jest jedynie ludzka wyobraźnia. Ręczne wykonanie sprawia, że dany wzór jest dostępny tylko w ramach nielicznej serii. Ten brak masowej produkcji powoduje, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.
Istnieje duża grupa artystów, którzy chcą dzielić się swoimi wyrobami, ofertę umieszczając w Internecie. Oferowane jest wszystko – wisiorki, naszyjniki, pierścionki, bransolety, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Niekiedy też możliwe jest podesłanie swojego własnego projektu i przez to zakup określonego dodatku dokładnie w takiej formie jaką sobie wymarzyłeś. Ceny są różne, w zależności od materiałów, jakie zostały użyte jak i od doświadczenia artysty. W końcu za jakość i pomysł trzeba zapłacić. Jednakże biżuteria artystyczna to uosobienie finezji, której nikt nie powinien sobie odmówić!

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

bizuteria-artystyczna

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Słodki cukierek chanel

    Słodki cukierek chanel

    Kolekcja hc Chanel ss2010 od razu przywiodła mi na myśl obrazy impresjonistycznych malarzy. Wszystko mieni się tu milionami odcieni, kusi delikatnością. Pastelowe barwy zamknięto w formy a to niepoprawnie infantylne, a to zmysłowe i tajemnicze. „…ta sztuka osobista, otulona mgłą, cała w wyznaniach i szeptach; ta koncepcja ludzkiej formy mieszającej się z atmosferą…” – w

  • Grzeszna przyjemność sesyjna

    Grzeszna przyjemność sesyjna

    Grzeszna przyjemność sesyjna Wiecie co najbardziej lubię robić w trakcie przygotowań do sesji, tak pomiędzy czytaniem o związku proletariuszy z kaszkietami a przeglądaniem zdjęć z pokazu mody Ewenków? Oglądać modowe teledyski. To taka grzeszna przyjemność. Czuję, że nie powinnam tego robić (nauka, nauka i jeszcze raz nauka – moje motto na najbliższe tygodnie), ale powtarzam